جشنواره سپاس۱
میزبانی جشنواره سپاس از منتخبین نمایندگان فروش، عاملین فروش، مجریان و تاسیسات کاران
گروه صنایع گیتی پسند به رسم تقدیر از نمایندگان، عاملین فروش و مجریان ممتاز، بر خود لازم میداند تا در روزی به یاد ماندنی در آیین " جشنواره سپاس" در اوایل سال آینده، میزبان جمع منتخبی از شما عزیزان باشد.
گيتي پسند تسهيلاتي از نظام بانكي دريافت نكرده
در جلسه نمایندگان کارگری گیتی پسند با رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان مشکلات این گروه صنعتی بازگو شد و کتر عباس مقتدایی نیز راهکارهایی را ارائه کرد.
توليدات گيتي پسند با اولويت هاي اعطاي منابع مالي بانك مركزي تطابق دارد
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی در بازدید از گروه صنایع گیتی پسند تخصیص منابع بانکی و تسهیلاتی به مجموعه هایی که تولید محصولات استراتژیک را در دستور کار خود قرار داده اند، تاکید کرد.
آخرين وضعيت گيتي پسند/ نحوه تبديل سرمايه به سهام و ...
وب سایت خبری رویش نیوز در گفت و گو با مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه به آخرین وضعیت این گروه صنعتی و همچنین نحوه تبدیل سرمایه به سهام و... پرداخته است.
تشريح راهكارهاي پيشنهادي گيتي پسند براي حل مشكل/ تسهيلات بانكي و جذب سرمايه گذاران بزرگ
مدیرعامل گیتی پسند با تشریح دو راهکار برای حل مشکل و همزمان حفظ اشتغال موجود و حتی افزایش اشتغال در گیتی پسند، تخصیص تسهیلات بانکی در قالب سرمایه در گردش و جذب سرمایه گذاران بزرگ و جدید را راهکارهایی برشمرد که این گروه صنعتی پیشنهاد داده و پیگیر آن هاست.
انتظار سهامداران گيتي پسند به پايان رسيد
روزنامه اصفهان امروز با درج مطلبی از به پایان رسیدن انتظار سرمایه گذاران گیتی پسند خبر داده است.
دفتر سهام گيتي پسند افتتاح شد
دفتر سهام گروه صنایع گیتی پسند که امور تهاتر سرمایه با سهام در آن صورت می پذیرد از صبح روز چهارشنبه (امروز) بیست و يكم آبان ماه شروع به کار کرد.
راه اندازي دفتر فروش سهام گيتي پسند در هفته جاري
درحالي كه نزديك به دو هفته پيش هيات مديره گروه صنايع گيتي پسند در اطلاعيه‌اي جزييات نحوه تبديل سرمايه به سهام را اعلام كرد، رييس كارگروه ويژه سرمايه گذاران اين گروه صنعتي، خبر از راه اندازي دفتر فروش سهام حداكثر تا اواسط هفته جاري داد.
گيتي‌پسند را محكوم مي‌كنند كه چرا به سراغ توليد رفته است
روزنامه اصفهان امروز در صفحه سه شماره چهاردهم آبان ماه (دیروز) گزارشی از وضعیت این روزهای گیتی پسند و بی مهری هایی که به این گروه بزرگ صنعتی روا شده پرداخت.
گيتي پسند در صدد رفع بدهي خود به مردم است
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گروه صنایع گیتی پسند در صدد رفع بدهی خود به مردم است.
تبلیغ تستی لینک کوتاه
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا