اخبار و تصاوير حضور فعال گيتي پسند در پانزدهمين نمايشگاه ساختمان تهران
گروه صنایع گیتی پسند در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران حضوری فعال و قدرتمند دارد.
همه چيز درباره كانديداتوري مديرعامل گيتي پسند در هشتمين انتخابات اتاق اصفهان
انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در شرایطی هجدهم اسفند ماه برگزار می شود که انتظار می رود در این دور شاهد تحولاتی جدی در پارلمان بخش خصوصی باشیم.
همه چيز درباره پايش 3 اسفند با موضوع توليد ملي (خبر، گزارش، عكس، فيلم و...)
برنامه پایش سوم اسفند ماه به موضوع حمایت از تولید ملی پرداخت و با حضور کارشناسان و مسئولان مشکلات و موانع تولید ملی به بحث و بررسی گذاشته شد.
اخبار و تصاوير نبرد بلندقامتان گيتي پسند در زمين واليبال
دومین دوره رقابت های والیبال کارکنان گیتی پسند از بیست و چهارم آذر ماه آغاز شد تا بعد از رقابت های فوتسال، هیجان رقابت های والیبال به میان کارکنان گیتی پسند بیاید.
صبح هاي با نشاط جمعه هاي زمستان 93 همراه با خانواده گروه
سالن شهدای مخابرات در جمعه های زمستان 93 حال و هوایی گیتی پسندی دارد، این حال و هوا را تنها آن دسته از خانواده هایی که از خواب شیرین صبح های جمعه خود می زنند تجربه می کنند.
همه چيز درباره حضور گيتي پسند در پايش (خبر، گزارش، عكس، فيلم و...)
حضور مدیران گیتی پسند در برنامه پایش شبکه یک سیما موجب شد تا دست اندرکاران این برنامه اقتصادی یکی از متفاوت ترین برنامه های سال های اخیر خود را بر روی آنتن ببرند، برنامه ای که هم اکنون به عنوان یکی از مهمترین و شاخص ترین برنامه های اقتصادی سیمای جمهوری اسلامی به حساب می آید.
پوشش خبري و گزارش هاي تصويري غرفه كيميا جاويد در نمايشگاه
گروه صنایع گیتی پسند با غرفه کیمیا جاوید سپاهان در نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از سوم تا هفتم مهرماه جاری میزبان متخصصان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواهد بود.
اخبار و تصاوير حضور فعال گيتي پسند در نمايشگاه بين المللي ساختمان
گروه صنایع گیتی پسند در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران حضوری فعال و قدرتمند دارد.
همه آنچه كه در سالن مخابرات مي گذرد
سومین دوره رقابت های فوتسال کارکنان گیتی پسند از هشتم تیرماه آغاز می شود و 22 تیم برای کسب جام قهرمانی به مصاف هم می روند.
تابستان داغ 93 را با خانه خبر گيتي پسند همراه شويد
تابستان امسال اگر با خانه خبر همراه باشید شاهد خواهید بود که مطالب، اخبار و گزارش های متنوعی درباره گیتی پسند و بخش های مختلف این گروه صنعتی تولید و منتشر می شود و چنانچه تمایل داشته باشید می توانید مطالب خواندنی در حوزه های منابع انسانی و فناوری اطلاعات را نیز به انتخاب تحریریه این سایت خبری دنبال کنید.
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا