مرکز جوار فنی و حرفه ای
گواهینامه مرکز جوار کارگاهی گیتی پسند تمدید شد
مدیر مرکز آموزش معاونت اداری و منابع انسانی گروه صنایع گیتی پسند از تمدید اعتبار گواهینامه مرکز جوار کارگاهی این گروه صنعتی از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور خبر داد.
ايران با پتانسيل بهترين ها اما در فهرست بدترين ها
در شماره نوزدهم خبرنامه گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع مقاله ای به قلم مهندس سید علی طباطبایی پور و مهندس حسین منفرد اصل از اعضای بخش انرژی و تاسیسات گروه صنایع گیتی پسند به چاپ رسیده که خواندن آن خالی از لطف نیست.
جهاد اقتصادي و تجربه گيتي پسند*
"عدم اتکاء اقتصاد کشور به صادرات نفت وگاز"، "خودکفایی كشور از واردات كالاهای حیاتی واستراتژیک"، "شفافیت در فعالیت‌های اقتصادی"، "تعامل برد برد در عرصه اقتصاد جهانی و مهندسی تعاملات تجارتی"؛ کدام یک از این عناوین از آرزوهای شما در چشم انداز صنعت و اقتصاد کشور نیست؟ و شاید بهتر باشد سئوال شود به این فهرست نه چندان طولانی چه عناوین دیگری را می توان اضافه کرد؟
3G، فناوري جديدي كه خيلي هم جديد نيست!
فناوری جدید نسل سوم مخابرات یا همان 3G موضوعی است که به بحث داغ محافل رسانه ای این روزها بدل شده است.
شارژ بي سيم چيست و چطور كار مي كند
ما در دنیای بدون نیاز به سیم زندگی می کنیم، البته نه کاملا بی سیم!
ده پيش‌بيني درباره تحولات علمي و فني جهان تا سال ۲۰۲۵
تامسون رویترز، شرکت چندملیتی عرضه‌کننده اطلاعات برای نیروهای متخصص، با بررسی منابع علمی و اختراعات و دستاوردهای ثبت شده جدید، ده پیش‌بینی درباره تحولاتی کرده که علم و تکنولوژی تا سال ۲۰۲۵ در زندگی ما بوجود خواهند آورد.
گواهينامه آزمايشگاه همكار كارخانجات گيتي پسند تمديد شد
گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار كارخانجات زيرمجموعه گروه صنایع گیتی پسند از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان تمدید شد.
شاخص هاي بهداشتي در محصولات جديد گيتي پسند رعايت شده
مدیر فنی بخش تولید غیرمتمرکز گروه صنایع گیتی پسند تاکید کرد شاخص های بهداشتی در محصولات جدید این گروه به خوبی رعایت شده است.
متخصصان با محصولات جديد و ابداعات گيتي پسند آشنا مي شوند
متخصصان و بازدیدکنندگان از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با محصولات و ابداعات این گروه صنعتی بیشتر آشنا می شوند.
تكنولوژي هاي جديد ساختمان سازي منجر به كاهش مصرف انرژي مي شود
دبیر اجرایی همایش تجلیل از برگزیدگان صنعت ساختمان استان کرمان گفت: تکنولوژی های جدید ساختمانی که در نتیجه تحقیقات بسیار زیاد به دست آمده می تواند مصرف انرژی در ساختمان ها را کم کند.
تبلیغ تستی لینک کوتاه
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا