خانه خبر گیتی پسند - میزبانی آذین لوله سپاهان از نشاط و هیجان مسابقات ورزشی

میزبانی آذین لوله سپاهان از نشاط و هیجان مسابقات ورزشی

ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله ورزش در آذین لوله

مسابقات ورزشی درون واحدی شرکت آذین لوله سپاهان با شور و نشاط فراوان در حال برگزاری است.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، چندی است در شرکت آذین لوله سپاهان مسابقات ورزشی مختلف با استقبال خوب همکاران این واحد تولیدی در حال برگزاری است.

در مسابقات گل کوچک که با حضور 7 تیم و به همت بسیج کارگری آذین لوله برگزار می شود، تیم ها به صورت دوره ای به رقابت می پردازند.این مسابقات همزمان با میلاد با سعادت امام حسن عسکری(ع) آغاز شده و در دهه مبارک فجر نیز به پایان خواهد رسید. سوت شروع این رقابت ها را مجید کلاهی معاون اداری و منابع انسانی گروه به صدا در آورد.

در مسابقات تنیس روی میز نیز که به مناسبت هفته بسیج و با حضور 25 تنیسور برگزار شد، نفرات به صورت حذفی به رقابت می پردازند که نفرات اول و دوم راهی مسابقات گروه خواهند شد.

مسابقات فوتبال دستی نیز که به مناسبت هفته بسیج آغاز شده با 14 تیم شرکت کننده در حال برگزاری است و به زوی تیم های برتر نیز معرفی می شوند.

مسابقه ضربه آزاد گل کوچک، دیگر مسابقه جذابی است که تیم های اول و دوم جواز حضور در مسابقات گروه را دریافت می کنند.

در مسابقات آمادگی جسمانی نیز که به انجام رسید، 3 ورزشکار برتر در رده سنی تا 30 سال و 3 ورزشکار برتر در رده سنی 30 تا 40 سال نیز مشخص شدند و در مسابقات گروه معرفی خواهند شد.

ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا