طراحی و ساخت دوچرخه با آذین لوله!

کد مطلب: 13738  |  تاريخ: سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۷:۰۵


ابتکار جالب یک مجری تاسیساتی/

طراحی و ساخت دوچرخه با آذین لوله!

یک مجری تاسیساتی خوش ذوق موفق به طراحی و ساخت دوچرخه با استفاده از محصولات آذین لوله شده است.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، ذوق هنری و به کار گیری آن در هر فعالیتی که به آن مشغول هستیم، همیشه نتیجه خوبی به همراه داشته و هر فردی در هر موقعیت شغلی می تواند با دارا بودن ذوق و علاقه، دست به ابتکارو خلاقیت های منحصر به فردی بزند.

در مشهد مقدس، یک مجری تاسیساتی با دارا بودن همین ذوق هنری موفق به طراحی و تولید یک دوچرخه با استفاده از محصولات آذین لوله شد.

سید حسین بنی هاشمی که طراح و سازنده این دوچرخه است در گفت و گو با خانه خبر می گوید: از 20 سال پیش به امروز لوله کشی ساختمان انجام می دادم که البته شغل ثابت و اصلی من نبود، اما به دلیل علاقه به این حرفه، علی رغم کار در یک کارخانه نساجی، در زمان های آزاد اجرای لوله کشی تاسیساتی ساختمان را با محصولات گیتی پسند و به ویژه آذین لوله انجام می دادم.

وی درباره ایده ساخت دوچرخه با محصولات آذین لوله نیز گفت: بعد از بازنشستگی در شغلی قبلی( کارخانه نساجی) دوست داشتم در تخصص خودم که لوله کشی ساختمان بود، ایده ای نو و جدید اجرا کنم، بعد از تماشای یکی از برنامه های تلویزیونی این جرقه در ذهن من خورد و با استفاده از لوله و اتصالات آذین نسبت به طراحی و ساخت این دوچرخه اقدام کردم.

بنی هاشمی اضافه کرد: برای طراحی و ساخت این محصول یک هفته زمان گذاشتم که البته بخش اعظم آن به طراحی اختصاص یافت، حالا که طراحی آن انجام شده، دیگر زمان زیادی برای ساخت مجدد آن نیاز ندارم.

این مجری تاسیساتی اهل مشهد درباره محصولات گیتی پسند نیز گفت: از محصولات این شرکت به ویژه نیوپایپ و آذین لوله در اجرای لوله کشی ساختمان به صورت مرتب استفاده می کنم و کیفیت آن را قابل رقابت با سایر برندها نمی دانم.

گروه صنایع گیتی پسند ضمن تشکر از ایده این مجری تاسیساتی در ساخت دوچرخه با محصولات آذین لوله و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، از ایشان با اهدای یادبودی ارزنده، تقدیر به عمل می آورد.


https://news.sgpco.com/content/news/13738/طراحی و ساخت دوچرخه با آذین لوله!

چاپ خبر