دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره گروه صنایع گیتی پسند ،با مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان

کد مطلب: 13941  |  تاريخ: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰  |  ساعت: ۱۳:۴۷


دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره گروه صنایع گیتی پسند ،با مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان

حاج علیرضا جنتی مدیرعامل و حاج مصطفی وعیدی رئیس هیئت مدیره، مهندس رامز مدیر اداری و سرمایه انسانی گروه صنایع گیتی پسند روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت با حضور در اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان با دکتر ریاضی مدیرکل این اداره دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند،در ابتدای این دیدار مهندس رامز گزارشی از نحوه تعامل گروه صنایع گیتی پسند با اداره کل تامین اجتماعی استان ارائه داد و پس از آن حاج مصطفی وعیدی طی سخنانی در خصوص فعالیت و محصولات گروه و تعداد نیروی شاغل و افراد تحت تکفل آنها اشاره داشت. در ادامه حاج علیرضا جنتی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل و معاونان تامین اجتماعی استان در سخنانی اعلام آمادگی تعامل بیش از پیش این گروه صنعتی با ارگانهای دولتی و سازمانهای مربوطه اعلام نمود.

دکتر محسن ریاضی، مدیرکل تامین اجتماعی استان نیز پس از خوش آمد گویی به مدیران ارشد گروه صنایع گیتی پسند عنوان داشت به نوبه خود از تلاش و زحمات مدیرعامل و اعضای محترم هیئت مدیره این گروه بزرگ صنعتی که با سابقه درخشان و محصولات با کیفیت توانسته نامی معتبر و آشنا در صنعت تاسیسات ساختمانی پیدا کند تقدیر و تشکر نمود و بیان داشت گروه های صنعتی با پرداخت به موقع حق بیمه از سوی کارگاه های صنعتی برای ارائه خدمات به جامعه هدف را حائز اهمیت برشمرد و افزود، پرداخت به موقع حق بیمه از سوی کارفرمایان زمینه ساز ارتقاء خدمات به مخاطبان است.

 

 


https://news.sgpco.com/content/news/13941/دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره گروه صنایع گیتی پسند ،با مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان

چاپ خبر