گفتگو مدیرعامل گیتی کالا با هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه

کد مطلب: 14061  |  تاريخ: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰  |  ساعت: ۱۳:۴۱


گفتگو مدیرعامل گیتی کالا با هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه

حاج امیرحسین جنتی مدیرعامل گیتی کالا و عضو هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، با هفته نامه تخصصی صنعت نمایشگاهی ایران گفتگو کرد.

در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران شبکه فروش گروه صنایع گیتی پسند با برند گیتی کالا افتتاح شده است، علیرغم کیفیت بالا و بسته بندی مرغوب محصولات ایرانی، یکی از مشکلات اساســی که در بخش صنعت و فروش کالا در بازارهای داخلی و صادراتی مشاهده می شود موضوع سیستم ضعیف پاسخگویی به مشتریان است و بر همین اساس گروه صنایع گیتی پسند برای رفع این مشکل تصمیم به ایجاد شــرکت گیتی کالا با هدف سیستم پاسخگویی بهتر به مشــتریان در داخل و خارج از کشــور گرفت. با کمک گیتی کالامشتریان می توانند محصولات این گروه را از لحظه ثبت سفارش خرید تا پس از نصب به به صورت هوشــمند در گوشی خود تنها از طریــق نرم افزار چک کننــد و به تمامی مشــخصات از جمله سال ســاخت و حتی اپراتور سازنده آن دسترسی داشته باشند. امیر حسین جنتی مدیرعامل گیتی کالا و عضو هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند با بیان این مطالب به خبرنگار نشریه اقتصاد و نمایشــگاه گفت: یکی از مهمترین اهداف ما از حضور در بیســت و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران رونمایی از برند گیتی کالا اســت که این برند شبکه فروش محصولات گیتی پسند است. امیر حســین جنتی با بیان اینکه گیتی کالا با رسالت ساخت و عرضه محصولات با کیفیت ایرانی و پاسخگویی دقیق به مشتریان ایجاد شده است خاطرنشــان کرد: یکی از مشــکلات محصولات ایرانــی در بازارهای داخلی و صادراتی علیرغم کیفیت و بســته بندی خوب، ضعف در شــبکه فروش و پاسخگویی به مشتریان است که این موضوع باعث شــده است تا بســیاری از بازارها را از دست بدهیم. وی افــزود: گیتی کالا با هدف سیســتم پاسخگویی به مشتریان در داخل و خارج از کشور ایجاد شده اســت و با استفاده از این سیستم، مشــتریان می توانند پس از خرید محصول خود از طریق گوشی و نرم افزار به صورت لحظه ای فرآیند آن را رصد کنند. وی ادامــه داد: در گیتی کالا محصولاتی را که تولید می کنیم، مشــتریان می توانند پس از گذشت حتی سال ها، تاریخ، ساخت و اپراتور و سایر مشخصات آن را چک کنند. مدیرعامل گیتی کالا و عضو هیات مدیره گروه صنایع گیتی پســند اظهار کرد: ما به مشتریان از لحظه درخواست و سفارش کالا تا پــس از نصب و خدمات پــس از فروش ضمانتی ۱۰ ســاله به آنها ارائــه میکنیم و چنانچــه کالا در طی این ده ســال با هر مشکلی مواجه شود تمام هزینه های آن به صورت گارانتی رایگان توسط شرکت تقبل می شود، البته براســاس آزمایشات ما عمر محصولات گیتی پسند بالای 50 سال است.
گیتی کالا هدف اولیه خود را پوشش دادن تمام بازار ایران تعریف کرده است و به مرور در کشورهای دیگر را پوشش می دهیم. وی در بخــش دیگــری از صحبت های خود با اشــاره به فعالیت های گیتی پسند خاطرنشان کرد: عمده تولیدات گروه صنایع گیتی پسند در زمینه صنعت ساختمان است و از جمله این محصولات می توان به لوله و اتصالات، شیرآلات، انواع سیستم سرمایشی و گرمایشی، سیم و کابل و گچ برگ اشاره کرد. مدیرعامل گیتی کالا و عضو هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند تصریح کرد: هر یک از شرکت های گروه صنایع گیتی پسند به عنوان یک مجموعــه 100 درصد خصوصی جزو شــاخص های تولید ایــن صنعت در منطقه خاورمیانه هستند و فعالیت های این مجموعه به شکلی است که در هیچ جای دنیا این تنوع تولیدات مختلف را در یک مجموعه متشکل پیدا نمی کنید. وی با تاکید بــر کیفیت بالای محصولات صنایع گیتی پسند افزود: محصولات تولید شده در گروه صنایع گیتی پسند قابل رقابت با برترین محصولات مشابه اروپایی است. امیر حســین جنتی با اشاره به ظرفیت هــای عظیــم صادراتــی در ایــن گروه خاطرنشــان کرد: به دلیل کیفیت بالای محصولات گیتی پســند، ما از توان رقابت پذیــری بالایی برخوردار هســتیم و برای نمونه مــی توانیم به ســهم 50 درصدی در قســمت لوله تک لایه در بازار کشــور افغانســتان اشــاره کنــم و بــه قدری محصولات ما با کیفیت است که آن را تحت عنوان برندهای تقلبی تولید چین در بازار افغانستان به فروش می رسانند.


https://news.sgpco.com/content/news/14061/گفتگو مدیرعامل گیتی کالا با هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه

چاپ خبر