دیدار مدیرعامل و رئیس هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند با رئیس اتاق بازرگانی اصفهان

کد مطلب: 14099  |  تاريخ: شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰  |  ساعت: ۱۶:۲۱


دیدار مدیرعامل و رئیس هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند با رئیس اتاق بازرگانی اصفهان

حاج علیرضا جنتی، مدیرعامل و حاج مصطفی وعیدی، رئیس هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند روز شنبه هشتم آبان سال جاری با حضور در دفتر حاج مسعود گلشیرازی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی اصفهان با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، در ابتدای این دیدار حاج مسعود گلشیرازی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حاج ناصر جنتی، بنیانگذار گروه صنایع گیتی پسند، عنوان داشتند این گروه صنعتی یکی از الگوهای  موفق تولیدی و صنعتی در کشور می باشد که با اشتغال پایدار و به کارگیری جوانان متعهد و متخصص، زمینه اشتغال را برای این عزیزان فراهم نموده و محصولات با کیفیت روانه بازار می نماید.

حاج علیرضا جنتی نیز در سخنانی با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری، به برخی موانع و مشکلات در راه تولید وصنعت پرداخت و بیان داشت باید از پتانسیل های اتاق بازرگانی و بخش خصوصی برای حل مشکلات تولیدی استان اصفهان استفاده شود.

 حاج مصطفی وعیدی نیز در سخنانی خواستار ایجاد کریدورهای بین المللی جهت تسهیل در امور واردات و صادرات و ارائه محصولات تولید کنندگان ایرانی در کشورهای دیگر شد.

 

 


https://news.sgpco.com/content/news/14099/دیدار مدیرعامل و رئیس هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند با رئیس اتاق بازرگانی اصفهان

چاپ خبر