دیدار و گفتگوی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند با استاندار اصفهان

کد مطلب: 14137  |  تاريخ: جمعه ۳ دی ۱۴۰۰  |  ساعت: ۱۷:۰۴


دیدار و گفتگوی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند با استاندار اصفهان

در شامگاه پنجشنبه دوم دی ماه ۱۴۰۰، حاج علیرضا جنتی، مدیر عامل گروه صنایع گیتی پسند با حضور در دفتر دکتر سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان با ایشان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، در ابتدای این دیدار، مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند در سخنانی ضمن معرفی گروه، محصولات و موارد مربوط به تولید در این مجموعه را برای استاندار اصفهان تشریح نمود و به برخی موانع تولید نیز که در استان اصفهان موجود می باشد اشاره داشت.

حاج علیرضا جنتی در سخنانی آمادگی کامل مجموعه بزرگ گیتی پسند را برای تعامل با دولت و پیشبرد اهداف آن اعلام نمود.
در ادامه دکتر سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حاج ناصر جنتی بیان کرد که ایشان از بزرگان عرصه تولید و کارآفرینی بودکه همیشه برای نیروی انسانی و تولید داخل اهمیت ویژه ای قائل بودند و در زمان فعالیتشان تمامی تلاش و همت خود را برای بالا بردن تعداد نیروی انسانی و افزایش توان تولید و ارتقای صنعت به کار بردند.

استاندار اصفهان در سخنانی از گروه صنایع گیتی پسند به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی و صنعتی در کشور نام برد که دولت باید از این گونه مجموعه ها حمایت بیش از پیش داشته باشد و موانع موجود بر سر راه تولید را رفع نماید تا تولیدکننده و کارآفرین با خیالی آسوده به فعالیت خود بپردازد.
در پایان این دیدار کتاب کارآفرینی به شیوه حاج ناصر جنتی توسط مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند به استاندار اصفهان اهدا گردید و از ایشان دعوت شد تا با حضور در مجموعه بزرگ گیتی پسند از تولیدات و توانمندی‌های این خانواده بزرگ صنعتی بازدید داشته باشند.


https://news.sgpco.com/content/news/14137/دیدار و گفتگوی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند با استاندار اصفهان

چاپ خبر