نمایشگاه دائمی گیتی پسند در بجنورد افتتاح شد

کد مطلب: 3841  |  تاريخ: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶  |  ساعت: ۰۹:۰۷


سبد محصولات گیتی پسند در شمال شرق ایران/

نمایشگاه دائمی گیتی پسند در بجنورد افتتاح شد

نخستین نمایشگاه دائمی محصولات گیتی پسند در شرق کشور به بهره برداری رسید.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، محمد ملکیان مسئول بازاریابی دفتر منطقه ای گیتی پسند در شرق کشور با بیان این خبر اظهار داشت: این نمایشگاه دائمی در شهرستان بجنورد مرکز استان خراسان شمالی و با همکاری یکی از نمایندگان فروش محصولات این گروه صنعتی تجهیز و راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه دائمی در راستای اهداف و شعار " یک خانه، یک برند " راه اندازی شده و امید است بتواند نقش موثری در معرفی و فروش سبد محصولات گیتی پسند در استان خراسان شمالی ایفا کند، این گروه صنعتی در سالیان اخیر موفق شده سبد محصولات خود را در صنعت ساختمان گسترده تر نماید و با تکمیل زنجیره تامین محصولات ساختمانی، به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات صنعت ساختمان در ایران و منطقه بدل شود.

مسئول فروش و بازاریابی دفتر منطقه ای گیتی پسند در شرق کشور افزود: این نمایشگاه دائمی به  تمامی محصولات ساختمانی گیتی پسند که در قالب شعار " یک خانه، یک برند " جای می گیرد تجهیز شده و ضمن معرفی این محصولات، برنامه فروش خود را ادامه خواهد داد.

یادآور می شود نخستین نمایشگاه دائمی محصولات گیتی پسند در شرق کشور از ابتدای سال جاری فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

 

برای مشاهده تصاویر این نمایشگاه دائمی، به سرویس رسانه سایت خانه خبر مراجعه یا از طریق خبر مرتبط در پایین همین خبر اقدام نمایید.

 


https://news.sgpco.com/content/news/3841/نمایشگاه دائمی گیتی پسند در بجنورد افتتاح شد

چاپ خبر