انتصاب سرپرست واحد تولیدی کیمیا جاوید سپاهان

کد مطلب: 7033  |  تاريخ: یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ساعت: ۱۶:۱۲


با تایید مدیرعامل گروه/

انتصاب سرپرست واحد تولیدی کیمیا جاوید سپاهان

طی حکمی از سوی معاون اداری و منابع انسانی گروه، محمد موید به سمت سرپرستی شرکت کیمیا جاوید سپاهان منصوب شد.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، متن این حکم که به امضای مجید کلاهی معاون اداری و منابع انسانی گروه رسیده، به شرح زیر است:

   در راستای تدابیر سازمانی و به منظور انسجام و یکپارچگی فرآیندهای تولید، بازرگانی و ارتقاء شیوه های کار و تولید و استفاده از ظرفیت تحقیق و پژوهش جهت افزایش سبد محصولات شرکت کیمیا جاوید و نظر به شایستگی و سوابق علمی و عملی و تایید و تصویب مدیرعامل محترم گروه، جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست شرکت کیمیا جاوید منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به الطاف ایزد منان و رعایت تقوای الهی و استفاده از دانش و فناوری روز و به کار گیری نیروهای متعهد و متخصص در انجام وظایف محوله، موفق و پیروز باشید.

 

مراسم تودیع حمیدرضا جانقربان مدیر اسبق این واحد تولیدی و معارفه محمد موید پیش از ظهر امروز در محل شرکت کیمیا جاوید سپاهان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور معاونین و مدیران این گروه صنعتی برگزار شد، از زحمات حمیدرضا جانقربان تقدیر به عمل آمد.

 

 

شایان ذکر است شرکت کیمیا جاوید سپاهان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنایع گیتی پسند می باشد که با هدف تولید انواع محصولات پلیمری در سال 1379 تاسیس شده  است.

این شرکت با ظرفیت سالیانه یکصد هزار تن محصول و برخورداری از مرکز تحقیقات تکنولوژی پلیمر طیف وسیعی از محصولات پلیمری نظیر کامپاندها و آلیاژ های پلیمری، پلی اتیلن قابل شبکه ای شدن، چسب های گرما ذوب و انواع مستربچ های سفید، مشکی و افزودنی را تولید می نماید.

محصولات شرکت کیمیا جاوید در حال حاضر در صنایع مختلف نظیر؛ صنایع ساختمان، خودرو، کابل، لوازم خانگی، چاپ و بسته بندی، صنایع غذایی، نساجی، فیلم و گونی، سلولزی و بهداشتی در گرید های متنوع عرضه می شوند.


https://news.sgpco.com/content/news/7033/ انتصاب سرپرست واحد تولیدی کیمیا جاوید سپاهان

چاپ خبر