آیین اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان گروه برگزار شد

کد مطلب: 8164  |  تاريخ: چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶  |  ساعت: ۱۶:۲۰


با پیام مدیرعامل گروه/

آیین اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان گروه برگزار شد

در مراسمی با شکوه آیین اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان گیتی پسند برگزار شد.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، شرکت دینا پلیمر صفاهان میزبان آیین اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان گروه بود.

این مراسم که ظهر امروز چهارشنبه در شرکت دینا پلیمر صفاهان از زیرمجموعه های تولیدی گیتی پسند برگزار شد جوایز نفرات برتر رقابت های مختلف ورزشی اهدا شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور مدیران مختلف گروه و باشگاه به همراه کارکنان واحدهای تولیدی گیتی پسند برگزار شد، مجید کلاهی معاون اداری و منابع انسانی پیام ناصر جنتی مدیرعامل گیتی پسند را قرائت کرد.

مدیرعامل گیتی پسند در پیام خود ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در بخش ورزش همگانی و قهرمانی از سوی باشگاه، سلامت و تذهیب نفس را از جمله ثمرات فعالیت های ورزشی دانست که در این گروه صنعتی همواره بر آن تاکید می شود.

معاون اداری گروه نیز در سخنان خود بر اهمیت وجود برنامه های ورزشی در گیتی پسند تاکید کرد و ورزش همگانی را به عنوان یک نیاز مهم در دنیای صنعتی و کارگری امروز بر شمرد.

سپس نوبت به حمید زمانی مدیر شرکت مونا پلیمر اسپادانا رسید که به عنوان میزبان این آیین، سخنانی در باب فعالیت های ورزشی صورت گرفته در محیط های کارگری و فواید آن از بعد اثربخشی بیشتر سخن گوید.

وی در سخنان خود با تمجید از فعالیت های ورزشی انجام شده در بخش همگانی و کارگری، از عنایت ا... معشوری مدیر ورزش همگانی باشگاه به عنوان بمب انرژی یاد کرد و بر تداوم فعالیت های ورزشی صورت گرفته تاکید نمود.

پس از این بخش، مدیر شرکت مونا پلیمر با اهدای یادبودی از زحمات عنایت ا... معشوری نیز تقدیر کرد و حاضران در مراسم با تشویق ممتد خود از زحمات این مدیر ورزشی قدردانی کردند.

در ادامه محمد حسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند نیز بر روی سن آمد و ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های ورزشی صورت گرفته در دو سال اخیر که شیب تندتری به خود گرفته است از برنامه ریزی حضور در رقابت های کارگری در سال آتی خبر داد.

وی همچنین به لزوم استقبال بیشتر خانواده پرسنل از برنامه های ورزشی نیز تاکید کرد و خواستار مشارکت بیشتر همسران و فرزندان پرسنل گیتی پسند از برنامه های ورزشی باشگاه شد.

در این مراسم که اجرای آن را عنایت ا.. معشوری مدیر ورزش همگانی باشگاه بر عهده داشت، ایشان در فواصل گوناگون به مرور آنچه که در سال جاری در بخش ورزش همگانی باشگاه گذشته است پرداخت و از برنامه ریزی بهتر برای سال های آینده نیز خبر داد.

مجید جعفری از پرسنل شرکت دینا پلیمر صفاهان نیز در این مراسم با خوانندگی و اجرای زنده سه قطعه، حال و هوای این مراسم را نیز تنوع بخشید.

پایان بخش مراسم نیز اهدای جوایز نفرات برتر رقابت های مختلف ورزشی گروه بود که با تشویق های پرشور کارکنان حاضر در مراسم، لحظاتی به یادماندنی را رقم زد.

 

گزارش های تصویری این آیین را می توانید در سرویس رسانه سایت خانه خبر یا از طریق خبر مرتبط در پایین همین خبر ملاحظه نمایید.


https://news.sgpco.com/content/news/8164/آیین اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان گروه برگزار شد

چاپ خبر