برگزاری آیین پاسداشت فرهنگ استاندارد و تعالی کیفیت در گیتی پسند

کد مطلب: 9297  |  تاريخ: سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷  |  ساعت: ۱۱:۰۳


معاون برنامه ریزی و تضمین کیفیت گروه خبر داد:

برگزاری آیین پاسداشت فرهنگ استاندارد و تعالی کیفیت در گیتی پسند

شهریار رسولی معاون برنامه ریزی و تضمین کیفیت گروه از برگزاری آیین پاسداشت فرهنگ استاندارد و تعالی کیفیت همزمان با روز جهانی استاندارد درگروه صنایع گیتی پسند خبر داد.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، شهریار رسولی با بیان این خبر اظهار داشت: این مجموعه دارای با ارزش ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات و دستگاه های تولیدی و صنعتی و در کنار آن خبره ترین و دلسوزترین مدیران و کارکنان صنعت است که نام و آوازه این گروه صنعتی را با نیکی در پهنه صنعت کشور طنین انداز نموده.

وی ادامه داد: استفاده بهینه از این امکانات و پرسنل کار آسانی نبوده و مدیران ارشد سازمانی همواره قدردان موفقیت های مجموعه می باشند که با وجود پیچ و خم های فراوان، همواره چون کوهی استوار پابرجا بوده و به قله های رفیع چشم انداز خود نزدیک می شوند.

رسولی تصریح کرد: گروه صنایع گیتی پسند همواره در بازارهای مختلف هم از نظر کیفی و هم کمی رتبه اول را در تولیدات خود و بین رقبای بیرونی دارد که لزوم ماندگاری چنین روندی، بالا بردن انگیزه های سازمانی و تقویت دلبستگی همه کارکنان به آینده درخشان این گروه می باشد.

معاون برنامه ریزی و تضمین کیفیت گیتی پسند خاطر نشان ساخت: در این راستا ضمن نزدیک شدن به روز جهانی استاندارد، بر آن شدیم تا برای اولین بار قدمی هرچند کوچک با هدف تجلیل از مدیران و پرسنل در این حوزه برداریم. بر این اساس کارگروهی در این معاونت تشکیل گردیده تا با نظر و تایید مدیران محترم بتوانیم از کارشناسان حوزه استاندارد و تضمین کیفیت گروه تجلیل به عمل آوریم.

وی ادامه داد: در همایشی که با همکاری معاونت محترم اداری و منابع انسانی و واحد روابط عمومی برگزار می شود، میزبان مدیران برجسته و منتخبین ارجمند این گروه صنعتی خواهیم بود.

رسولی اضافه کرد: امیدواریم در نخستین دور از این همایش بتوانیم میزبان خوبی برای همکاران پر تلاش در حوزه استاندارد و تضمین کیفیت بوده و قدمی کوچک به منظور قدردانی از زحمات این عزیزان برداریم.

 


https://news.sgpco.com/content/news/9297/برگزاری آیین پاسداشت فرهنگ استاندارد و تعالی کیفیت در گیتی پسند

چاپ خبر