افتتاح سالن ورزشی شرکت کیمیا جاوید سپاهان+تصاویر

کد مطلب: 9305  |  تاريخ: دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷  |  ساعت: ۱۶:۲۵


با حضور مدیران گروه و باشگاه صورت پذیرفت/

افتتاح سالن ورزشی شرکت کیمیا جاوید سپاهان+تصاویر

سالن ورزشی چند منظوره شرکت کیمیا جاوید سپاهان همزمان با هفته تربیت بدنی با حضور مدیران گروه و باشگاه افتتاح شد.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، سالن ورزشی چند منظوره در شرکت کیمیا جاوید سپاهان از زیر مجموعه های تولیدی گیتی پسند امروز دوشنبه سی ام مهر ماه در هفته تربیت بدنی با حضور مجید کلاهی معاون منابع انسانی گروه ، عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند ، محمد مؤید مدیر شرکت کیمیا جاوید و تعداد دیگری از مدیران و کارکنان این واحد تولیدی به بهره برداری رسید.

در این سالن چند منظوره امکان ورزش هائی همچون والیبال ، دارت و تنیس روی میز وجود دارد که کارکنان کیمیا جاوید می توانند در زمان استراحت از آن استفاده نمایند.

این سالن ورزشی با همکاری مدیران شرکت کیمیا جاوید، باشگاه فرهنگی ورزشی و معاونت اداری و منابع انسانی گروه  در مدت یک ماه راه اندازی و تجهیز گردید.

در مراسم بهره برداری از مجموعه ورزشی کیمیا جاوید سپاهان مجید کلاهی معاون اداری و منابع انسانی گروه و عراقی زاده قائم مقام باشگاه در سخنانی با تشکر از پشتیبانی های مدیران ارشد گروه در هموار ساختن  مسیر بهره مندی کارکنان از مقوله ورزش وتندرستی در اوقات فراغت همکاران گروه، بر توجه  ترویج سلامتی و حفظ آن برای کارکنان و خانواده های محترم ایشان  تاکید نموده و از روند رو به رشد توسعه فرهنگ سلامتی در مجموعه ابراز خرسندی نمودند.

محمد موید مدیر شرکت کیمیا جاوید نیز تلاش و کوشش همکاران در توسعه اقتصادی گروه را لایق خدمات بیشتر و بهتر دانسته و از مدیران و همکاران  صدیق سپاسگزاری نمودند.

لازم به یاد آوری است با حمایت مدیران گروه صنایع گیتی پسند و تلاش و پیگیری مدیران واحد های تابعه، علاوه بر فضاهای رو باز در تمامی شرکت های گروه ،این چهارمین فضای سرپوشیده برای بهره مندی کارکنان در اوقات فراغت ایشان می باشد.

 

 

 

 

 

 


https://news.sgpco.com/content/news/9305/افتتاح سالن ورزشی شرکت کیمیا جاوید سپاهان+تصاویر

چاپ خبر