تولید کنندگان سیم و کابل ایران در انتظار محصولات کیمیا جاوید

کد مطلب: 9320  |  تاريخ: چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷  |  ساعت: ۱۶:۲۳


گيتي پسند در نمايشگاه صنعت برق ايران/

تولید کنندگان سیم و کابل ایران در انتظار محصولات کیمیا جاوید

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران میزبان غرفه کیمیا جاوید سپاهان خواهد بود.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، هجدهمین نمايشگاه بين‌المللی صنعت برق از روز جمعه جاری در محل دائمی نمايشگاه های بين‌المللی تهران آغاز به‌کار می کند.

شرکت کیمیا جاوید سپاهان از زیر مجموعه های تولیدی گروه صنایع گیتی پسند به عنوان بزرگترین تولیدکننده کامپاند در صنعت سیم و کابل کشوردر ایران امسال نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

امسال طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه، حضور شرکت کنندگان و به ویژه شرکت های خارجی دراین دوره با وجود تحریم ها، کمرنگ نشده است.در این نمایشگاه ۴۸۳ شرکت داخلی و ۶۸ شرکت خارجی از ۱۸ کشور صاحب فناوری و پیشرو در صنعت برق از جمله اتریش، آلمان، روسیه، ژاپن، انگلستان، چین و آمریکا در این رویداد بین‌المللی حضور خواهند یافت.

گروه صنایع گیتی پسند نیز با محصولات شرکت کیمیاجاوید سپاهان با محصولات مرتبط با صنعت برق حضور خواهد داشت.

کارشناسان و مدیران فروش محصولات کیمیا جاوید سپاهان با حضور در غرفه، توانمندی ها و محصولات این واحد تولیدی موفق را به بازدیدکنندگان و متخصصان صنعت برق معرفی می کنند.

پلی اتیلن با قابلیت شبکه ای شدن (XLPE)، آمیزه های مقاوم در برابر شعله عاری از هالوژن ( HFFR)، کامپاندهای پلی اتیلن مشکی و بی رنگ ( PE COMPOUND) و پلی اتیلن بازدارنده شعله با قابلیت شبکه ای شدن ( FR-XLPE) محصولات شرکت کیمیا جاوید هستند که در نمایشگاه امسال به بازدیدکنندگان و فعالان صنعت سیم و کابل معرفی می شوند.

هجدهمین نمايشگاه بين‌المللی صنعت برق، در محل دائمی نمايشگاه‌های بين‌المللی تهران واقع در بزرگراه چمران برگزار خواهد شد و کارشناسان شرکت کیمیا جاوید سپاهان آماده ارائه اطلاعات و مشاوره به بازدیدکنندگان در محل غرفه کیمیا جاوید سپاهان از 11 آبان ماه به مدت 4 روز در سالن 6 خواهند بود.


https://news.sgpco.com/content/news/9320/تولید کنندگان سیم و کابل ایران در انتظار محصولات کیمیا جاوید

چاپ خبر