حضور پرشور کارکنان گروه صنایع گیتی پسند در جشن انقلاب

کد مطلب: 9398  |  تاريخ: دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷  |  ساعت: ۱۳:۵۴


جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی/

حضور پرشور کارکنان گروه صنایع گیتی پسند در جشن انقلاب

صدها نفر از کارکنان و مدیران گروه صنایع گیتی پسند در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در میدان امام(ره) اصفهان حضور یافتند.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، در روزیکه مردم دیار نصف جهان در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در میدان امام(ره)، حماسه باشکوهی از عزت و سربلندی آفریدند، کارکنان و اعضای خانواده بزرگ گروه صنایع گیتی پسند نیز در این حماسه آفرینی نقش آفرینی کرده و با سر دادن شعارهای انقلابی، یکبار دیگر انزجار خود را از مستکبرین عالم یکصدا فریاد زدند.

در این راهپیمایی با شکوه صدها نفر از اعضای خانواده بزرگ گروه صنایع گیتی پسند صبح 22 بهمن ماه در مقابل کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان واقع در خیابان استانداری گردهم آمده و با ترتیب و سازمانی خاصی به سمت میعادگاه همیشگی مردم دیار زاینده رود یعنی میدان امام(ره) به حرکت درآمدند.

اعضای خانواده بزرگ گروه صنایع گیتی پسند همراه و همصدا با مردم اصفهان یکبار دیگر با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید بیعت نموده و نشان دادند، همچون عرصه صنعت، در تمامی صحنه های شکوه و اقتدار حضور خواهند داشت و خود را مدیون این نظام و این انقلاب می دانند.

در این راهپیمایی بزرگ، مدیران ارشد و معاونین نیز حضور یافتند.

گزارش های تصویری این حضور باشکوه خانواده گیتی پسند را می توانید در سرویس رسانه سایت خانه خبر یا از طریق خبر مرتبط در پایین همین خبر مشاهده نمایید.


https://news.sgpco.com/content/news/9398/حضور پرشور کارکنان گروه صنایع گیتی پسند در جشن انقلاب

چاپ خبر