برگزاری ویژه برنامه های گروه در ماه مبارک رمضان

کد مطلب: 9455  |  تاريخ: شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۴:۴۲


برگزاری ویژه برنامه های گروه در ماه مبارک رمضان

گروه صنایع گیتی پسند در رمضان المبارک ۱۴۴۰ میزبان برنامه های فرهنگی و مذهبی مختلفی بود.

به گزارش خانه خبر گیتی پسند، این ویژه برنامه ها و فعالیت ها از برگزاری نماز جماعت در واحدهای تولیدی و دفاتر گرفته تا تقدیر از روزه  اولی های خانواده گیتی پسند با استقبال خوب همکاران روبرو شد.

معاونت اداری و منابع انسانی گروه به 90 نفر از روزه اولی های خانواده بزرگ گیتی پسند(فرزندان کارکنان) هدایایی تقدیم کرد.

این حرکت فرهنگی معاونت اداری گروه در قالب جشن عبادت صورت گرفت و به روزه اولی های فرزندان کارکنان گروه لوح یادبود و هدیه  ای معنوی اهدا شد.

در لوح یادبود جشن عبادت که به امضای ناصر جنتی مدیرعامل گروه رسیده ، ضمن تبریک این عطیه ، از خداوند متعال توفیق هر چه بیشتر در انجام وظایف، تکالیف شرعی، عبادی و ارتباط با خداوند مهربان آرزو شده است.

از ابتدای ماه مبارک رمضان نیز در واحدهای توليدي گروه صنایع گیتی پسند، همه روزه به جز روزهاي تعطيل، نماز جماعت ظهر و عصر به صورت منظم به انجام رسید.

برگزاری نماز جماعت در این واحدهای تولیدی در ماه مبارک رمضان در شرایطی صورت می پذیرد که در بیشتر واحدهای تولیدی و دفاتر گروه  نماز جماعت ظهر و عصر در سایر ماه های سال نیز ادامه دارد.

امسال نیز همچون سال های پیشین، نماز جماعت ظهر و عصر با حضور قابل توجه همکاران اقامه گردید تا گروه در ایام ماه مبارک رمضان که روزهای واپسین خود را سپری می کند، حال و هوای کاملا معنوی به خود گرفته باشد.

پرتال سازمانی گروه نیز در ایام ماه مبارک رمضان، ویژه مطالب مرتبط با ماه مبارک رمضان را نیز به رشته تحریر در آورده بود.

در این مطالب تلاش بر این بود تا همکاران با آگاهی و اطلاعات بیشتر نسبت به روزه داری در این ماه عزیز اقدام نمایند.

این فعالیت ها با همکاری معاونت اداری و منابع انسانی، مرکز بهداشت حرفه ای و طب کار و واحد روابط عمومی و امور بین الملل گروه به انجام رسید.

همچنین در واحدهای تولیدی گروه نیز فعالیت های مختلفی به صورت جداگانه برگزار گردید تا در این ماه مبارک، سنگر تولید عطر و بویی معنوی به خود گرفته باشد.

 


https://news.sgpco.com/content/news/9455/برگزاری ویژه برنامه های گروه در ماه مبارک رمضان

چاپ خبر