خانه خبر گیتی پسند
در باره ما

خانه ای از جنس خبر- همچنان با شما هستیم

سایت خانه خبر گیتی پسند، دریچه رسانه ای یکی از بزرگترین مجموعه های فعال اقتصادی خصوصی است که در انتهای سال 1391 راه اندازی شد.

در مسیر چند ساله ای که طی شده، انعکاس لحظه ای و با رعایت امانت و دقت اخبار و رویدادهای گروه،  همواره در دستور کار بخش تحریریه خانه خبر قرار گرفته است. آوازه امروز گروه صنايع گيتي پسند، مديون مردم، دانش و نيروي فعال، خلاق و مبتكر كشور عزيزمان است و از اين روست كه بايستي دروازه هاي اين مجتمع عظيم صنعتي و اقتصادي همواره به روي مردم، دانش روز و نخبگان پر آوازه ميهمن سرافرازمان باز باشد. گشايش و نوسازي وب سايت خبري گروه بدين منظور صورت گرفته است. اميد است و آرزوي مان است از اين پس، اين راه اطلاع رساني و اطلاع گيري، مسيري مبارك باشد براي حضور دائمي مردمي كه گيتي پسند اساس موجوديت و برومندي امروز خود را مديون حمايت آنهاست و محل نقد و چالش نخبگاني باشد كه امروزه برند (نام تجاري) و خلاقيت ها و خودكفايي شگفت صنايع گيتي پسند مرهون ابتكارات، تحقيقات و داد و ستدهاي علمي ايشان است.

سایت خانه خبر گیتی پسند در مهرماه 1395 و بنابر تاکید مدیریت روابط عمومی گروه، با سبک و سیاق جدیدتر و به روز تر پیش روی شما قرار گرفت.

امیدواریم با پیشنهاد های سازنده و دید منتقدانه خود از این سایت خبری، ما را در رسیدن به روزهای خوب یاری رسانید.

از طریق صفحه تماس با ما می توانید پل های ارتباطی سایت خانه خبر را مشاهده و نظرات سازنده خود را ارائه نمایید.

کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا