۱۷ربیع الاول
ویژه نامه ۱۷ ربیع الاول میلاد خاتم پیامبران و امام جعفر صادق(ع)
۱۷ ربیع الاول که مقارن به خجسته زاد روز نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و میلاد امام جعفر صادق(ع)است یکی از چهار روزی است که در تمام سال به فضیلت روزه امتیاز دارد.
شهادت امام حسن عسکری
ویژه هشتم ربیع الاول؛ شهادت امام حسن عسکری علیه السلام و آغاز امامت امام عصر(عج(
امام حسن عسکری یازدهمین امام شیعیان است که بیشتر طول عمرش را در حبس خانگی به سر می برد؛ مخصوصا به این دلیل که مشهور بود امام حسن عسکری علیه السلام صاحب فرزندی خواهد شد که به عنوان منجی آخرالزمان قیام خواهد کرد تا زمین را از عدالت پر کند.
ربیع الاول
مناسبت های ویژه ماه شادی مسلمانان
ماه ربیع الاول سومین ماه از ماههای قمری و از ماه های فرخنده برای شیعیان است. حادثه مهم و تاریخی لیله المبیت، هجرت حضرت محمد صلی الله علیه و آله از مکه به مدینه، ولادت خجسته آن حضرت و امام جعفر صادق علیه السلام، ازدواج خجسته شان با حضرت خدیجه علیها السلام، آغاز امامت امام مهدی (عج)، عیدالزهرا و هلاکت یزید بن معاویه از جمله حوادث فرخنده این ماه است.
زلزله کرمانشاه
از لرزه ی میهن شده، لرزان دل ما
زلزله غرب کشور و مصیبت وارده به مردم دیار کرمانشاه، موجب شد تا ناصر کسمایی شاعر همکار در شرکت آذین لوله سپاهان شعری در همدردی با این واقعه مصیبت وار، بسراید.
اربعین حسینی
اربعین در فرهنگ شیعه
در فرهنگ اسلامی و در معارف عرفانی، عدد چهل (اربعین) جایگاه خاصی دارد. چله نشینی برای رفع حاجت یا رسیدن به مقامات سلوک و عرفان معروف است. حفظ کردن چهل حدیث، اخلاصِ چهل صباح، کمال عقل در چهل سالگی، دعا برای چهل مؤ من، چهل شب چهارشنبه و. .. بسیاری از این نمونه ها و موارد.
روشنگران
خاتمه جشنواره مالک اشتر با درخشش کارمند شرکت کیمیا جاوید
یکی از کارکنان شرکت کیمیا جاوید سپاهان در جشنواره مالک اشتر ویژه بسیجیان استان اصفهان خوش درخشید.
سوگواری خانواده بزرگ گیتی پسند در سال ۹۶
گزارش تصویری(۲)سوگواری خانواده بزرگ گیتی پسند در عزای ثارا...
در مراسمی که روز یازدهم ماه محرم الحرام ۱۴۳۹ برگزار شد، کارکنان گروه صنایع گیتی پسند در عزای شهادت غریبانه ابا عبدا... الحسین(ع) به سوگ نشستند.
سوگواری خانواده بزرگ گیتی پسند در سال ۹۶
سوگواری بزرگ گیتی پسند در عزای حسین (ع) برگزار شد+ تصاویر و حاشیه
خیل عظیم کارکنان گروه صنایع گیتی پسند در صبح یازدهمین روز از محرم الحرام ۱۴۳۹ با حضور در کارخانه سیم و کابل نقش جهان در عزای حسین بن علی(ع) و یاران دلاورش به سوگ نشستند.
محرم ۹۶
این حسین کیست ....
روابط عمومی گروه صنایع گیتی پسند فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را خدمت شیفتگان آن حضرت به ویژه خانواده بزرگ این گروه صنعتی تسلیت و تعزیت عرض می نماید.
نمایشگاه نخل های سوخته
روایت نخل های سوخته از هشت سال دفاع مقدس+تصاویر
شرکت آذین لوله سپاهان این روزها میزبان نمایشگاهی با عنوان نخل سوخته به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا