انتصابات سازمانی گیتی پسند
اعضای کمیته جبران گروه معرفی شدند
مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند اعضای کمیته جبران( مضاربه) این گروه صنعتی را منصوب کرد.
بازدید سفیر و رایزنان بازرگانی ایران در کنیا از گیتی پسند
محصولات گیتی پسند در آفریقا مورد استقبال قرار می گیرند
سفیر ایران در کشور کنیا و جمعی از فعالان تجاری ایران در قاره آفریقا از گروه صنایع گیتی پسند بازدید به عمل آوردند که در این بازدید از این گروه صنعتی درخواست شد حضوری قدرتمند در این کشور آفریقایی و سایر کشورهای آفریقایی داشته باشد.
جشنواره سپاس۱
میزبانی جشنواره سپاس از منتخبین نمایندگان فروش، عاملین فروش، مجریان و تاسیسات کاران
گروه صنایع گیتی پسند به رسم تقدیر از نمایندگان، عاملین فروش و مجریان ممتاز، بر خود لازم میداند تا در روزی به یاد ماندنی در آیین " جشنواره سپاس" در اوایل سال آینده، میزبان جمع منتخبی از شما عزیزان باشد.
سپهر فوم وزیر ورزش
بازدید وزیر ورزش از غرفه سپهرپلیمر
در نخستین روز از نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از غرفه سپر پلیمر اسپادانا بازدید به عمل آورد.
انتصابات سازمانی گیتی پسند
انتصابات جدید گروه صنایع گیتی پسند
هیئت مدیره گروه صنایع گیتی پسند در جلسه امروز خود، معاونان ، مشاوران و سرپرستان جدید بخش های مختلف این گروه صنعتی را منصوب کرد.
وعیدی
با حل مشكلات توليد بخشي از مطالبات اصفهاني ها جامه عمل پوشيده مي شود
کارآفرین نمونه کشور در سال 89، معتقد است با حل شدن مشکلات و موانع پیش روی تولید در استان به بسیاری از مطالبات مردم استان از جمله اشتغال، جامه عمل پوشیده می شود.
گيتي پسند تسهيلاتي از نظام بانكي دريافت نكرده
در جلسه نمایندگان کارگری گیتی پسند با رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان مشکلات این گروه صنعتی بازگو شد و کتر عباس مقتدایی نیز راهکارهایی را ارائه کرد.
توليدات گيتي پسند با اولويت هاي اعطاي منابع مالي بانك مركزي تطابق دارد
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی در بازدید از گروه صنایع گیتی پسند تخصیص منابع بانکی و تسهیلاتی به مجموعه هایی که تولید محصولات استراتژیک را در دستور کار خود قرار داده اند، تاکید کرد.
آخرين وضعيت گيتي پسند/ نحوه تبديل سرمايه به سهام و ...
وب سایت خبری رویش نیوز در گفت و گو با مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه به آخرین وضعیت این گروه صنعتی و همچنین نحوه تبدیل سرمایه به سهام و... پرداخته است.
تشريح راهكارهاي پيشنهادي گيتي پسند براي حل مشكل/ تسهيلات بانكي و جذب سرمايه گذاران بزرگ
مدیرعامل گیتی پسند با تشریح دو راهکار برای حل مشکل و همزمان حفظ اشتغال موجود و حتی افزایش اشتغال در گیتی پسند، تخصیص تسهیلات بانکی در قالب سرمایه در گردش و جذب سرمایه گذاران بزرگ و جدید را راهکارهایی برشمرد که این گروه صنعتی پیشنهاد داده و پیگیر آن هاست.
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا