عمومی
گیتی پسند
بازدید مدیرکل تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از گروه صنایع گیتی پسند
مدیرکل تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه از کارخانجات گروه صنایع گیتی پسند بازدید نمودند.
گروه صنایع گیتی پسند
دیدار مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند با مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان
حاج علیرضا جنتی، مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند روز یکشنبه بیست و چهارم مهر ماه سال جاری با حضور در مرکز صدا و سیمای استان اصفهان با مهندس عبدالحسینی، مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان دیدار و گفتگو نمود.
حاج علیرضا جنتی
پیام تبریک مدیرعامل گروه به مناسبت قهرمانی تیم امید فوتسال گیتی پسند
حاج علیرضا جنتی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند با صدور پیامی، قهرمانی تیم فوتسال امید گیتی پسند در لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در سال ۱۴۰۱را تبریک گفت.
نمایشگاه تاسیسات  تهران
حضور مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در غرفه محصولات گروه صنایع گیتی پسند
مهندس امیرحسین کمیلی، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات تهران از غرفه محصولات گروه صنایع گیتی پسند بازدید کرد.
بانک تجارت
تفاهم نامه همکاری گروه صنایع گیتی پسند با بانک تجارت
تفاهم نامه همکاری مشترک گروه صنایع گیتی پسند و بانک تجارت توسط حاج علیرضا جنتی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند و دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت به امضا رسید.
حاج ناصر جنتی
به مناسبت هفته دفاع مقدس
با توجه به ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رشادت های زنده یاد حاج ناصر جنتی، برآن شدیم تا با بیان خاطره ای از ایشان یاد و خاطره تمام اشخاصی که در دوران دفاع مقدس گامی برای دفاع از این مرز و بوم برداشته اند را گرامی بداریم.
اربعین
برپایی موکب گروه صنایع گیتی پسند
در راستای اهداف و مسئولیت های اجتماعی گروه صنایع گیتی پسند، موکب پذیرائی برای عزاداران در روز اربعین حسینی در باقرشهر تهران برپا شد.
گیتی پسند
افتتاح دفتر مرکز تحقیقات پلیمری و شیمیایی گروه صنایع گیتی پسند
در راستای تحقق شعار سال و اهداف تدوین شده در گروه صنایع گیتی پسند، دفتر مرکز تحقیقات پلیمری و شیمیایی این گروه صنعتی با تجهیزات فنی فوق پیشرفته و تخصصی در بیستم شهریورماه سال جاری افتتاح شد.
گیتی پسنذ
گروه صنایع گیتی پسند، میزبان مديران ارشد وزارت راه و شهرسازی بود
در ادامه بازدید مديران و مسئولین حوزه مسکن کشور از توانمندی‌های گروه صنایع گیتی پسند، مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی میهمان این گروه صنعتی بودند.
گیتی پسند
بازدید مدیریت شبکه تبادل فناوری و معاون مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان (معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری) از کارخانجات گروه صنایع گیتی پسند
مدیریت و مسئولین شبکه تبادل فناوری و معاون و مسئولین مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان زیر مجموعه معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری، روز شنبه پنجم شهریورماه سال جاری ازکارخانجات گروه صنایع گیتی پسند بازدید به عمل آوردند.
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا