اقتصاد خرد
قیمت خودرو
یک بام و دو هوای قیمت خودرو در سایت های آگهی!
سخنگوی اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی از برنامه‌ریزی جدیدی برای حذف دلالان از سایت‌های آگهی دهنده همچون دیوار، شیپور و باما خبر داد و گفت: روزانه بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار آگهی خودرو در سه پلتفورم دیوار، شیپور و باما ثبت می‌شود.
قیمت طلا
قیمت طلا در سال ۲۰۱۸ به ۱۴۰۰ دلار می‌رسد
یک موسسه بین المللی پیش بینی کرد که روند کاهشی حاکم بر بازار طلا به پایان راه خود رسیده و قیمت فلز زرد در سال ۲۰۱۸ میلادی به ۱۴۰۰ دلار خواهد رسید.
گیتی پسند
نرخ تورم تولیدکننده در آبان‌ماه ۳.۳ درصد افزایش یافت
شاخص بهای تولیدکننده در دوازده‌ماه منتهی به آبانماه ۱۳۹۵ در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳.۳ درصد افزایش یافت
طلا و ارز
مقصد بعدی دلار خط مقاومت ۳۸۷۰ تومانی است/ حباب ۶۰ هزار تومانی سکه در بازار آتی
یک کارشناس معاملات قراردادهای آتی بورس کالا گفت: سرمایه گذاری بر روی سکه طلا و ارز به دلیل انتظار برای اصلاح قیمت‌ها از هم اکنون عایدی برای هیچ کس نخواهد داشت.
قیمت ارز
معاملات صوری، دلار را گران کرد
ارزش دلار در کمتر از ۱۰ روز در حدود ۱۵۰ تومان افزایش یافته و قیمت دلار از ٣۶۶۰ به ٣۸۱۰ تومان رسید و این در حالی است که اتفاق خاصی در اقتصاد و سیاست ایران و جهان رخ نداده و تنها ارزش دلار در بازارهای جهانی پنج درصد رشد داشته است.
طلا و ارز
افزایش قیمت طلای جهانی
طلای جهانی روز دوشنبه تحت تاثیر ضعیف شدن دلار، بیش از یک درصد افزایش یافت و از پایین‌ترین رکورد ۹ ماه و نیم اخیر فاصله گرفت.
ارز - سکه و طلا
مراحل اظهار ارز همراه مسافر به گمرک
گمرک ایران با اعلام اینکه همراه داشتن ارز خارجی بیش از ۱۰ هزار دلار مستلزم اظهار به گمرک است، مراحل اظهار الکترونیکی ارز همراه مسافر را اعلام کرد.
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا