ضیافتی با طعم همدلی
گیتی پسند میزبان ضیافتی با طعم همدلی شد
مراسم تقدیر از نمایندگان فروش محصولات ساختمانی گروه صنایع گیتی پسند در استان فارس با عنوان ضیافتی با طعم همدلی برگزار شد.
روز جهانی استاندارد ۹۶
آتی لوله سپاهان بر بام استاندارد استان در سال ۹۵ قرار گرفت
در همایش روز جهانی استاندارد که به منظور تجلیل از برترین واحد های تولیدی و خدماتی و مسوولان برتر کنترل کیفی واحد های تولیدی استان برگزار شد، مسئول واحد كنترل كيفيت كارخانه آتی لوله سپاهان به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استانی در سال ۹۵ انتخاب شد.
جشنواره سپاس
مراسم قرعه کشی خودروی وانت مزدا کارا در جشنواره بزرگ سپاس+فیلم
برندگان قرعه کشی خودروی وانت مزدا کارا در جشنواره بزرگ سپاس مشخص شدند
قرعه کشی جشنواره سپاس
مراسم قرعه کشی خودروی وانت مزدا کارا در جشنواره بزرگ سپاس+تصاویر
برندگان قرعه کشی خودروی وانت مزدا کارا در جشنواره بزرگ سپاس مشخص شدند
جشنواره سپاس
برندگان قرعه کشی خودروی وانت مزدا کارا در جشنواره بزرگ سپاس مشخص شدند
طی مراسمی در تهران جشنواره بزرگ سپاس گیتی پسند برگزار و برندگان خودروی وانت مزدا کارا مشخص شدند.
جشنواره سپاس۱
خرید در اسفند ماه می تواند شانس برنده شدن را افزایش دهد
امیرحسین جنتی سرپرست معاونت بازرگانی گروه صنایع گیتی پسند به تشریح شاخص های جشنواره سپاس گیتی پسند پرداخت و افزایش خرید در اسفند ماه جاری را از عوامل افزایش شانس برنده شدن در جشنواره دانست.
سپاس
تقدیر از ۴ هزار مشتری وفادار گیتی پسند در قالب طرح سپاس در ادوار گذشته
در یازده مرحله برگزاری طرح سپاس از سوی گروه صنایع گیتی پسند، بیش از ۴ هزار نفر از مشتریان وفادار گروه صنایع گیتی پسند مورد تجلیل قرار گرفتند.
پوشش خبري و رسانه اي همايش در يك نگاه/ همه چيز درباره مراسم تجليل تبريز
پنجمین هايش تجليل از پيشكسوتان و برگزیدگان صنعت ساختمان استان آذربایجان شرقی  به همت گروه صنایع گیتی پسند، ششم خرداد ماه سال جاري برگزار مي شود که در این صفحه تمامی اخبار، تصاویر، انعکاس های رسانه ای و ... به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید.
پوشش خبري و رسانه اي همايش در يك نگاه/ همه چيز درباره مراسم تجليل اردبيل
با حول و قوه الهي و مساعدت سازمان نظام مهندسي ساختمان استان اردبیل، چهارمین هايش تجليل از پيشكسوتان و برگزیدگان صنعت تاسیسات این استان، به همت گروه صنایع گیتی پسند، پانزدهم مهرماه سال جاري برگزار مي شود.
پوشش خبري و رسانه اي همايش در يك نگاه/ همه چيز درباره مراسم تجليل كرمان
با حول و قوه الهي و همكاري و مساعدت دوستان عزيزمان در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان كرمان، سومين هايش تجليل از پيشكسوتان صنعت ساختمان، پانزدهم مردادماه سال جاري در اين استان برگزار مي شود. جلسات كميته برگزاري همايش از چند هفته پيش از ماه مبارك رمضان تشكيل و تاكنون جلسات هماهنگي خوبي را برگزار كرده است. همكارانمان در دبيرخانه همايش، چه در روابط عمومي گروه و چه ديگر واحدها كه در برگزاري همايش با دبيرخانه دائنمي همكاري مي كنند، زحمات زيادي كشيده اند و اميدوار هستيم اين همايش نيز به مانند همايش هاي قزوين و قم به خوبي و رضايت خاطر شركت كنندگان برگزار شود.
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا