خانه خبر گیتی پسند - صدا/ پرونده اي درباره غذاهاي آشپزخانه گروه/ تازه هاي خبري گروه در ۱۵ روز گذشته

صدا/ پرونده اي درباره غذاهاي آشپزخانه گروه/ تازه هاي خبري گروه در ۱۵ روز گذشته

"نسیم گیتی" عنوان برنامه ای است شنيداري در چارچوب شبكه ارتباطات گيتي پسند که با زباني ساده و صميمي تولید و یکم و پانزدهم هر ماه در سايت خانه خبر منتشر می شود. این برنامه پیش تر همت گیتی نام داشت.

 

این مجله صوتی که برنامه ای از صدای گیتی است شامل آیتم ها (بخش های) مختلفی می باشد که تلاش می کند علاوه بر همکاران گروه در مجموعه کارخانجات و دفاتر منطقه اي، طیف مخاطبان و مشتریان محصولات و خدمات گروه صنایع گیتی پسند را نيز پوشش دهد.

با ارادت و افتخار نوزدهمین شماره از مجله شنیداری نسیم گیتی به این شرح به شنوندگان عزیز تقدیم می شود: عنوان یکی از صفحات این مجله صوتی پرونده است و در این بخش موضوع صحبت غذاهای آشپزخانه گروه صنایع گیتی پسند می باشد؛ صفحه بعدی خبرهای گیتی پسند در پانزده روز گذشته است و دست آخر در صفحه ای که مختص کارکنان گیتی پسند می باشد با همکاری آشنا می شوید که از مداحان و ذاکرین اهل بیت (ع) است.

مدت زمان این برنامه 35 دقیقه و 45 ثانیه است.

 

در همه گیر شدن "نسیم گیتی" مشارکت کنید:(1)   لینک صفحه این برنامه را برای دوستانتان بفرستید.(2)   فایل صوتی این برنامه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.(3)   فایل صوتی این برنامه را از طریق "بلوتوث" تلفن همراهتان برای دیگران ارسال کنید. تیم برنامه ساز "نسیم گیتی" آماده دریافت دیدگاه ها و نقطه نظرات عموم شنوندگان است:سامانه پیامک : 10006937ایمیل : 03136937@sgpco.com 

 

شماره بیستم مجله شنیداری نسیم گیتی، پانزدهم آبان ماه سال 93 در سایت خانه خبر منتشر می شود.

 

فایل صوتی برنامه نوزدهم را به صورت آنلاین بشنوید. چنانچه سرعت اینترنت تان کند است، می توانید فایل برنامه را دانلود کرده، سپس گوش کنید:

سایر صوت ها
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا