خانه خبر گیتی پسند - صدا/ پرونده اي درباره ورزش همگاني در گيتي پسند/ تازه هاي خبري گروه در ۱۵ روز گذشته

صدا/ پرونده اي درباره ورزش همگاني در گيتي پسند/ تازه هاي خبري گروه در ۱۵ روز گذشته

"نسیم گیتی" عنوان برنامه‌ای است شنيداري در چارچوب شبكه ارتباطات گيتي پسند که با زباني ساده و صميمي تولید و یکم و پانزدهم هر ماه در سايت خانه خبر منتشر می شود. این برنامه پیش تر همت گیتی نام داشت.

 

این مجله صوتی که برنامه ای از صدای گیتی است شامل آیتم ها (بخش های) مختلفی می باشد که تلاش می کند علاوه بر همکاران گروه در مجموعه کارخانجات و دفاتر منطقه اي، طیف مخاطبان و مشتریان محصولات و خدمات گروه صنایع گیتی پسند را نيز پوشش دهد.

در شش ماهه دوم سال جاری آیتم های مجله شنیداری نسیم گیتی با تغییراتی نسبتا متفاوت تولید و پخش می شود. این تغییرات از هفدهمین شماره این نشریه شنیداری آغاز شده و امید است بخشی از انتظارات همکاران محترم گروه و عضو خانواده بزرگ گیتی پسند را برآورده کند.

در شماره هجدهم نسیم گیتی این عناوین را می شنوید:

قراره با هم پرونده ای را ورق بزنیم که موضوع آن ورزش همگانی در گروه صنایع گیتی پسنده؛ در صفحه هنر و شیرین کاری، با یکی از همکاران خوش صدا آشنا می شویم؛ بعد می رویم سراغ خبرهای گیتی پسند و در صفحه "آیا می دانید" درباره میراث فرهنگی ناملموس صحبت می کنیم.

 

مدت زمان این برنامه 31 دقیقه و 24 ثانیه است.

 

در همه گیر شدن "نسیم گیتی" مشارکت کنید:(1)   لینک صفحه این برنامه را برای دوستانتان بفرستید.(2)   فایل صوتی این برنامه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.(3)   فایل صوتی این برنامه را از طریق "بلوتوث" تلفن همراهتان برای دیگران ارسال کنید. تیم برنامه ساز "نسیم گیتی" آماده دریافت دیدگاه ها و نقطه نظرات عموم شنوندگان است:سامانه پیامک : 10006937ایمیل : 03136937@sgpco.com 

 

شماره نوزدهم مجله شنیداری نسیم گیتی، یکم آبان ماه سال 93 در سایت خانه خبر منتشر می شود.

 

فایل صوتی برنامه هجدهم را به صورت آنلاین بشنوید. چنانچه سرعت اینترنت تان کند است، می توانید فایل برنامه را دانلود کرده، سپس گوش کنید:

سایر صوت ها
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
کلیه حقوق خانه خبر گروه صنایع خانه خبر گیتی پسند محفوظ بوده و انتشار هرگونه مطلب با ذکر منبع مجاز می باشد هایپرمدیا